Strokovni delavci – učitelji

učitelj/vzgojitelj poučuje razred prostor elektronski naslov
Silva Čurman razredni pouk 2. a A5 silva.curman@guest.arnes.si
Mateja Košalt razredni pouk 2. b A2 mateja.kofalt@guest.arnes.si
Anita Mlinarič razredni pouk 2. c A1 anita.mlinaric@guest.arnes.si
Silva Vračko razredni pouk 1. a A3 silva.vracko@guest.arnes.si
Simona K. Wolf razredni pouk 1. b A6 simona.wolf@guest.arnes.si
Simona S. Brumen razredni pouk 1. c A4 simona.s-brumen@gros-radgona.si
Milena Dvoršak razredni pouk 3. a C7 milena.dvorsak@guest.arnes.si
Martina Berič razredni pouk 3. b C2 martina.beric@gros-radgona.si
Maja Jakič razredni pouk 3. c C1 maja.jakic@gros-radgona.si
Danica Vogrinec  razredni pouk 4. c C8 danica.vogrinec1@guest.arnes.si
Janja Šinko  razredni pouk 4. a C4 sinko.janja@guest.arnes.si
Dušan Šut  razredni pouk 4. b D10 dusan.sut@guest.arnes.si
Vlasta Šteiner razredni pouk 5. a C5 vlasta.steiner@guest.arnes.si
Vera Serdt razredni pouk 5. b C6 vera.serdt@guest.arnes.si
Sonja Miladinović razredni pouk 5. c C3 sonja.miladinovic@guest.arnes.si
Zdenka Dresler  vzgojiteljica 1. b A6 zdenka.dresler@guest.arnes.si
Edita V. Šoštarič  vzgojiteljica 1. c A4 edita.vodan@guest.arnes.si
Monika Bicskey vzgojiteljica 1. a A3 monika.bicskey@guest.arnes.si
Nada Žitek OPB, ISP 3. r C1 nada.zitek@guest.arnes.si
Sabina Ketiš spremljevalka 5. b  C6  
Jožica Zih JUV  1. r A5 jozica.zih@guest.arnes.si
Hilda Knuplež OPB 2. r A5 hilda.knuplez@guest.arnes.si
Darja Maček OPB 2. r A1 darja.macek@guest.arnes.si
Damijan Sovec LUM, OPB 5. r C5 damijan.sovec@guest.arnes.si
Valentin Kovič OPB, ISP 4. r C8 valentin.kovic@guest.arnes.si
Tamara K. Roškar SLJ, TIT 9. a B5, B8 tamara.kranjc-roskar@guest.arnes.si
Bruna Rues TJA 9. b B9 bruna.rues@gros-radgona.si
Mateja Šut spremljevalka 9. a D6  
Boris Gosak MAT 6. a B8 boris.gosak@guest.arnes.si
Vera Granfol SLJ, DKE 6. b D7 vera.granfol@guest.arnes.si
Tamara Sakovič KEM,POK, NAR 6. c B7 tamara.sakovic@guest.arnes.si
Tatjana Šebjanič GEO, ZGO   D8 tatjana.sebjanic@guest.arnes.si
Silva Plohl TJA, AI1   D4 silva.plohl@guest.arnes.si
Tomaž Lopert GEO, ZGO 7. a D9 tomaz.lopert@guest.arnes.si
Romana S. Žnuderl TJN, N2N 7. b D1 romana.slavic-znuderl@guest.arnes.si
Davorin Žižek FIZ, TIT 7. c B3, B4, D6 davorin.zizek@guest.arnes.si
Tanja Vukajč TJA, N1A   D5 tanja.vukajc1@guest.arnes.si
Nada Beznec SLJ, TJN, NI1, NI2, NI3 8. a D3 nada.beznec@guest.arnes.si
Andreja Herzog BIO, NAR, GOS 8. c B6 andreja.herzog@guest.arnes.si
Nuša Zagorc MAT 8. b B10 nusa.zagorc@guest.arnes.si
Olga Kotnik SLJ, TJN, N1N   D2 olga.kotnik@guest.arnes.si
Sonja Muršec MAT   B9 sonja.mursec@guest.arnes.si
Kristjan Borovšak GUM, MPZ   E2 kristjan.borovsak@gros-radgona.si
Jožica Zih ŠPO, ŠSP   K22 jozica.zih@guest.arnes.si
Daniela Šedivy LUM, LS1   E5 daniela.sedivy@guest.arnes.si
Danijel Ajlec ŠPO, IŠN   K22 danijel.ajlec@guest.arnes.si
Nataša Irgolič ŠPO, ŠZZ   K22 natasa.irgolic@gros-radgona.si
Matjaž Cvetko RAČ   B1, B2 matjaz.cvetko@gros-radgona.si
Bernarda Rožman SLJ   D5 bernarda.rozman1@guest.arnes.si
Jasmina Kolbl MAT   K11 jasmina.kolbl@gros-radgona.si
Vito Dundek NRA   B1 vito.dundek@guest.arnes.si
Drago Gelt N1N, TJN   K6 drago.gelt@gros-radgona.si

 

 

 

(Skupno 7.324 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost