V četrtek, 9. maja 2024, se nas je 7 učencev 8. a z našo razredničarko odpravilo na šolsko izmenjavo v Ljubljano, natančno v OŠ Sostro. Nastanili smo se pri učencih tamkajšnje šole in bili deležni šolskih in obšolskih dejavnosti.
V četrtek smo vsak s svojo družino preživeli popoldan in se bolje spoznali.

V petek smo se cela šola odpravili na pohod na Orle. Popoldne se nas je vseh 14 učencev in 2 učitelja odpravilo v Ljubljano, kjer smo se sprehodili skozi mesto in obiskali Hišo Iluzij.
V soboto smo se ponovno zbrali v šoli in imeli računalniške delavnice, kjer smo ustvarjali videe o prejšnjem dnevu. Učitelja sta nas tudi preverila, kako dobro smo se v teh dneh spoznali ter se odpravili na kosilo.
Po kosilu smo se žal morali posloviti. To ni bil naš najljubši del, ampak smo vseeno bili zelo veseli za dni, ki smo jih preživeli v šoli in z družino ter komaj čakamo, da bodo učenci iz OŠ Sostro obiskali našo šolo.

Zapisali Nikita Gomboši in Ina Ješovnik