Jesenske počitnice

Dragi učenci, spoštovani starši!

Od ponedeljka 25. oktobra do petka 29. oktobra 2021 imajo učenci jesenske počitnice, nekoč imenovane krompirjeve počitnice. Ne glede na vse nenavadne okoliščine in veljavne ukrepe za zaščito pred koronavirusom, vam želimo vesele in prijetne počitnice ter umirjene in lepe praznike. Nadejamo se, da se na šoli ponovno vidimo z vsemi učenci, v torek, 2. novembra 2021.

Ostanite zdravi!

kolektiv OŠ Gornja Radgona

Hrana grajskih dedičev

V okviru letošnjih Dnevov evropske kulturne dediščine (DEKD) in Tedna kulturne dediščine (TKD) z naslovom “Dober tek!” smo na naši šoli izvedli v petek, 1. oktobra 2021 kulturni dan za učence 8. razreda in učence PŠ oddelka NIS 2 z naslovom »Hrana grajskih dedičev«.

več…

Uspešno izvedena poskusna evakuacija šole

V sredo, 20. 10. 2021, ob 11.40 smo uspešno izvedli poskusno evakuacijo šole. Pri sami evakuaciji so nam pomagali gasilci iz PGD Gornja Radgona. Ob koncu evakuaciji so si učenci ogledali še gasilska vozila, opremo in prikaz dviga gasilske lestve. Gasilcem PGD Gornja Radgona se najlepše zahvaljujemo za sodelovanje in pomoč.

logo_podruznica

EkoSolaLogoSLO

zdrava_sola_transparent

esfalp-logo