V okviru projekta Kuhnapato so učenci kuharskega krožka v torek, 20.2.2024 zavihali rokave in s spretnimi rokami skupaj s kuharicami pripravili tradicionalno malico in kosilo za celo šolo.

Pripravili so odlično krumpševo mlejčno župo za malico, ter slasten picekov paprikaš, široke rezance, zeljno solato in šolsko prekmursko gibanico za kosilo.

Obiskala nas je tudi vodja projekta Anka Peljhan, ki nas je pohvalila: ” Bilo je odlično, kot zmeraj. Kot sem že omenila in naj ne izpade kot fraza, so vaši otroci vzorni. Ob primerjanju različnih starosti po vsej Sloveniji, lahko rečem, da je užitek priti k vam, brez kakršnihkoli pomislekov, dvomov. Vzorno se mi zdi, da tudi v kuhinji pokažejo zanimanje in veselje do dela, da jih zanima in da sodelujejo. Tudi vaše kuharice so izjemne, saj je redkokje videti toliko ljubezni do dela, tudi takega, ki ne spada v ožje naloge.”