V torek, 21. 9. 2021, je ob 10.25 v veliki zbornici potekal sestanek parlamentarcev 3. triletja. V uvodu sta mlade parlamentarce pozdravila ravnatelj šole Dejan Kokol in mentorica skupnosti učencev šole Nika Forjanič Huber.

V nadaljevanju so parlamentarci poročali o delu v oddelčnih skupnostih. Predstavili so dosedanje delo in aktivnosti znotraj oddelčnih skupnosti ter podali predloge. Mentorica je predstavila program dela skupnosti učencev šole in šolskega parlamenta za šolsko leto 2021/22. Potrdili so aktivnosti, ki se bodo izvajale v letošnjem šolskem letu.

Sledila je demokratična izvolitev 17. šolske otroške vlade, katere predsednik je postal Jaka Srt iz 9. a razreda. Člani šolske otroške vlade so zadolženi za 10 področji, pri čemer bo vsak izmed njih imel aktivno vlogo.

Mentorica:
Nika Forjanič Huber