Drage učenke in učenci! Spoštovani starši!

Danes je zadnji šolski dan v šolskem letu 2020/21. Šolsko leto je bilo izjemno nenavadno, zahtevno in nas vse postavljalo pred nove izzive, ki smo jih uspešno premostili. Iskrene čestitke in pohvale vsem učencem za doseženi učni uspeh in za vse izjemne uspehe, ki so jih dosegli na različnih tekmovanjih in natečajih. Iz tega razloga vam kot ravnatelj šole želim, da prihajajoče počitnice izkoristite za sprostitev, zabavo, potovanja, branje, za svoje zdravje in za odklop od prekomerne uporabe IKT tehnologij. Spoštovani starši, zahvala in zasluga za doseženi uspeh učencev seveda gre tudi vam in vaši podpori otroku/-om ter šoli. Ob jutrišnjem državnem prazniku – Dnevu državnosti, vam vsem skupaj iskreno čestitam! V nadaljevanju pa vsem skupaj želim prijeten in sproščeni dopust in vse dobro! V prostorih šole se spet srečamo v sredo, 1. septembra 2021.

Vse dobro in veselo v počitnice ….

Dejan Kokol, ravnatelj

(Skupno 132 obiskov, današnjih obiskov 1)