Na povezavi sta seznama učbenikov in delovnih zvezkov za matično in podružnično šolo. Učenci od 1. do 3. razreda bodo dobili vsa gradiva v šoli. Učenci od 4. do 9. razreda bodo dobili učbenike iz učbeniškega sklada, delovne zvezke kupite sami.

Naše sezname smo poslali tudi trem knjigarnam/papirnicam, in sicer so to Kleopatra, papirnica Gornja Radgona; Libreto, knjigarna in papirnica ter Kopija Nova, družba za trgovino in storitve.

Delovne zvezke lahko kupite pri teh oz. kateremkoli drugem ponudniku.

Seznam učbenikov in delovnih zvezkov OŠ 2021/2022

Seznam učbenikov in delovnih zvezkov PŠ 2021/2022

Ob vpisu otroka v prvi razred, ste starši podpisali prijavnico, s katero naročate učbenike iz učbeniškega sklada za svojega otroka. Ta prijava velja za vseh 9 let šolanja otroka (od 1. do 9. razreda) in je ni potrebno letno obnavljati.

V kolikor si učbenikov ne bi želeli več izposojati iz sklada (jih boste raje kupili sami), izpolnite priloženo odjavnico in jo podpisano oddate v tajništvo ali knjižnico šole:

Odjavnica – učbeniški sklad

Vodja učbeniškega sklada: Katja Šušteršič