Pozdravljeni!

Danes je za učence prve triade in vse zaposlene šole praznični dan.  Po treh mesecih izobraževanja na daljavo smo ponovno odprli vrata šole za učence prve triade. Dolgo, predolgo obdobje, ki ga je zaznamovalo drugačno izobraževanje, fizična oddaljenost, prisotnost koronavirusa in vseh z njim povezanimi ukrepi. Nepopisno otroško veselje in radost ponovnega snidenja s sošolci in učitelji. Zavedamo se, da je prav slednje  tisto, kar je učencem najbolj primanjkovalo.

Ob ponovnem vstopu v šolski prostor je ključnega pomena skupno zavedanje in prizadevanje nas vseh, da v največji možni meri spoštujemo veljavne ukrepe za zajezitev okužbe s koronavirusom, tako v šolskih prostorih kot tudi izven njih. Verjamemo, da nam bo s skupnimi močmi tudi tokrat uspelo!

Uspešen, prijeten in poučen drugi prvi šolski dan nam želim.

Ostanimo zdravi!

Dejan Kokol, ravnatelj