Spoštovani starši in skrbniki, dragi učenci!

Na osnovi sklepa Vlade RS, da podaljša oz. zaostri veljavne ukrepe za zaščito zdravja, vas obveščamo, da vsi učenci matične in podružnične šole nadaljujejo z izobraževanjem na daljavo do petka, 27. 11. 2020 (po trenutno znanih podatkih). Vsi skupaj se močno nadejamo, da bo po tem datumu vendarle prišlo do nekaterih postopnih sprostitev in vrnitve učencev v šolske klopi.

Dosedanje izkušnje izobraževanja na daljavo in povratne informacije s strani učencev in vas staršev so večinsko pozitivni. Zavedamo se, da vsaj pri učencih iz prve triade, brez starševske pomoči takšna oblika izobraževanja ni možna. Zato se vam vsem skupaj, za ves trud in prizadevanja, zahvaljujemo.

Prosimo za razumevanje in podporo v okoliščinah, ki so zahtevne in neprijetne za vse nas, tudi v prihodnje!

Še naprej spoštujte ukrepe za varovanje zdravja in pazite nase!

ravnatelj šole, Dejan Kokol