Spoštovani starši in dragi učenci!

Obveščamo vas, da se na osnovi poslabšanja epidemiološke situacije in preprečevanja prenosa okužb s koronavirusom ter sprejetega sklepa pristojne ministrice, jesenske počitnice za učence matične šole in PŠ dr. Janka Šlebingerja podaljšajo do 8. 11. 2020. Po tem datumu obstaja realna možnost, da bo vzgojno-izobraževalno delo potekalo na daljavo. Kaj dejansko to pomeni za izvedbo šolskega leta, še ni znano, prav tako ni znano, kdaj in če bo potrebno te dneve tudi nadoknaditi. Ko bo znana odločitev pristojnih institucij glede nadaljnjega poteka vzgojno-izobraževalnega procesa, vas bomo o tem obvestili v najkrajšem možnem času.

Prosimo za razumevanje. Priporočamo vam, da še naprej spoštujete veljavne ukrepe in vam želimo, da skrbite za vaše in naše skupno zdravje!

Vse dobro, kolektiv OŠ Gornja Radgona