Spoštovani starši!

Glede na dejstvo, da nas bo koronavirus žal spremljal še nekaj časa, šola poklanja vsem učencem v dar eno pralno zaščitno masko, z otroškimi in mladinskimi motivi. Skupaj z vašim otrokom jih ustrezno označite, da ne bi prihajalo do zamenjav. Nošenje zaščitnih mask je za vse učence do vključno 6. razreda priporočljivo, za učence od 7. do 9. razreda in vse zaposlene pa obvezno, kadar ne moremo zagotoviti varnostne razdalje vsaj 1,5 m. Nabava takšnih mask predstavlja velik strošek šole, zato se kot ravnatelj šole nadejam, da boste sprejeli dobronamernost daru z razumevanjem, obenem pa pričakujemo, da jih bodo učenci uporabljali odgovorno in v skladu s priporočili NIJZ, da zaščitimo lastno zdravje in zdravje drugih. S tem pa se ognemo karantenam in izobraževanju na daljavo.

S skupnimi močmi, odgovornim ravnanjem in upoštevanjem NIJZ priporočil nam bo uspelo, da ostanemo zdravi.

Vse dobro,

Dejan Kokol, ravnatelj