Z velikim veseljem sporočamo, da smo v četrtek, dne 19. 12. 2019, pričeli z gradbenimi deli za postavitev novih igral ob šoli. Postavitev bo trajala predvidoma do ponedeljka, 23. 12. 2019, torej bo Božiček naše učence obdaril še pred samimi prazniki. Skupaj z različnimi donatorji oz. doniranimi sredstvi bo podjetje MiLes iz Apač postavilo 4 certificirana nova igrala (ptičje gnezdo, plezalna piramida, balansirna pot in manjše igralo za 4 otroke) v vrednosti več kot 11.000 EUR. Igrala bodo nedvoumno popestrila dogajanje na zelenici ob šoli in bodo tako nadvse uporabna otrokom in učencem za igro, sprostitev, druženje in za razvijanje gibalnih spretnosti. V mesecu aprilu ali maju 2020 bomo z učenci pripravili slovesno otvoritev igral z zahvalo donatorjem, brez katerih vse to ne bi bilo mogoče izvesti, za kar se jim iskreno in od srca zahvaljujemo!